Ваша заявка прийнята.
Ми зв'жемося з вами в найближчий час'

Що таке фіточай?

03.06.2019

Що таке фіточай?

Фіточай виглядає майже як чай і заварюється так само, як чай, але насправді це не зовсім чай. Це тому що компоненти фіточаю беруться не від куща (Camellia Sinensis), рослини, з якої виготовляються всі чаї. Фіточай складається з різних компонентів і правильніше було б називати його – корисний відвар. Фіточай виготовляється з суміші сухого листя, насіння трав, горіхів, кори, фруктів, квітів або інших рослин, які надають фіточаю ароматний смак і забезпечують корисні переваги. На відміну від інших форм чаїв, фіточай не містить кофеїн. Фіточаї мають приємний смак і п’ються з насолодою. Ваш фіточай може складатися з одного основного інгредієнта або це може бути суміш рослинних інгредієнтів, спрямованих на досягнення конкретної мети, таких як – протистояння простудним захворюваням, релаксація і зняття стресу і т. ін.

Фітозбір протизастудний - для профілактики та швидкого відновлення організму під час застуди допоможе збір із трав, який збагачений вітаміном С. Фітозбір має протизапальну, відхаркувальну, зігріваючу і потогінну властивості. Полегшує нежить, кашель, головний біль, ломоту в тілі та першіння в горлі.

Склад:малини листя, звіробій, кропива, алтею коріння, шипшини плоди, смородини листя, берези листя, м'ята, солодки коріння, чабрець, шавлія, ехінацеї коріння, барбарису тибетського плоди.

Фітозбір для нервової системи

Склад: кропива собача, шипшини плоди, душиця, чабрець, м'ята, глоду плоди, барвінок, звіробій, хвощ, цикорій, валеріана, піону коріння, барбарису тибетського плоди.Підібрані рослинні компоненти проявляють заспокійливу дію, сприяють нормалізації артеріального тиску, зміцнюють серцево-судинну і нервову системи та підвищують працездатність.

Фітозбір для шлунково-кишкового тракту - трав'яний збір проявляє профілактичну дію при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, покращує травлення і обмінні процеси, очищує кишківник та знімає відчуття тяжкості.

Склад:деревій, льону насіння, розторопші плоди, м'ята, дуба кора, кропу насіння, подорожник, шавлія, буркун, лепехи коріння, фенхель, нагідки цвіт, барбарису тибетського плоди.

Фіточай для шлунково-кишкового трактуСуміш чорного і зеленого чаю у поєднанні із суданською трояндою (каркаде) та збору цілющих трав створює смачний, вітамінізуючий напій та ефективний профілактичний засіб при захворювані шлунково-кишково тракту. Підібрані рослини сприяють зменшенню запалення органів травлення, поступово нормалізують ферментні процеси та відновлюють мікрофлору кишківника.

Фіточай для нервової системи, серця і судинУнікальне поєднання чорного, зеленого чаю та каркаде створює смачний і ароматний напій. Рослинні компоненти фіточаю проявляють заспокійливу дію, знімають нервову напругу, нормалізують тиск та покращують сон.

Фіточай протизастудний. Смачний і корисний фіточай на основі чорного і зеленого чаю та каркаде із додаванням імуномодулюючого трав'яного збору — ефективний засіб для профілактики застуди. Чай проявляє загальнозміцнюючу та антибактеріальну дії, полегшує біль в горлі та головний біль.

Коментарі

Коментарі відсутні

Лишити відгук