Ваша заявка прийнята.
Ми зв'жемося з вами в найближчий час'

Що ми знаємо про целюліт?

04.10.2019

Целюліт - своєрідна косметична особливість шкіри, зумовлена ослабленням тонусу, зміною підшкірно-жирової клітковини, пов'язаного зі зростанням підшкірно-жирового шару, нерівномірним його накопиченням, затримкою надлишків рідини в тканинах, накопиченням токсинів, пошкодженням і розростанням сполучної тканини. 

Целюліт проявляється в основному в області живота, стегон, сідниць, колінних чашок, передпліч і рук. У чоловіків основні прояви целюліту - в області живота. Регулярний антицелюлітний догляд від LR ефективний при будь-якій стадії целюліту. Завдяки дії Алое Вера продукти серії LR ALOE VIA Догляд за тілом забеспечують глибоке очищення, інтенсивно живлять шкіру, надають їй свіжості і роблять її пружною. Унікальний склад м'яко очищує шкіру, відновлює її водний баланс і створює ідеальні контури тіла.

Aloe Vera Коригуючий крем для тіла

Коригуючий крем для стегон і сідниць. Містить гель Алое Вера (30%), екстракт зеленого чаю і спец. комплекс біологічно активних речовин. Надає антивіковий ефект, скорочує область відкладення підшкірного жиру, робить шкіру більш пружною і еластичною. Освіжає шкіру, роблячи її поверхню рівною і гладкою.

Aloe Vera Формуючий гель для тіла

Формуючий гель для тіла Aloe Вера від LR призначений для щоденного догляду за шкірою тіла, приділяючи увагу проблемним зонам (живіт, стегна і руки). Дозволяє блиснути підтягнутим красивим животиком. Робить більш чіткими контури тіла, зменшує обсяг підшкірно-жирової клітковини. Зміцнює і підтягує шкіру. 

Коментарі
  • Donaldcaume 23.01.2021, 02:57
    Спасибо, давно искал
Лишити відгук