Ваша заявка прийнята.
Ми зв'жемося з вами в найближчий час'

Чи шкідливе електропростирадло, плюси і мінуси використання вдома

15.11.2020

Електропростирадло - це обігрівальний прилад, що працює від мережі, який стелиться під постільну білизну і працюючи від мережі, зігріває вас під час сну, не пересушує повітря і економлячи електроенергію. Ідеальне рішення на холодну пору року, особливо якщо центральне опалення ще не включили, або воно мало прогріває ваш будинок.


ПЛЮСИ
За допомогою електропростирадла ви зможете швидко і легко нагріти ліжко перед сном, для комфортного засинання, зігрітися якщо промерзли по дорозі додому. Розслабити м'язи після важкої роботи, якщо ви працівник фізичної праці. Прискорити відновлення після операцій або перенесених травм опорно-рухового апарату, наприклад, переломи, розтягнення або м'язові затиски.

Електричне простирадло при правильному застосуванні допоможе вам створити затишне гніздечко. У деяких ситуаціях полегшить біль і дискомфорт, поліпшить загальний настрій в мало сонячні і холодні зимові дні.


МІНУСИ
Незважаючи на величезну кількість плюсів, мінуси електропростирадла також ясно проглядаються, як і плюси. Наприклад, не варто використовувати електропростирадло при будь-яких запальних процесах і деяких інших захворюваннях.
У будь-якому випадку, перед покупкою електропростирадла, ніколи не буде зайвим запитати про її користь чи шкоду саме для вашого організму у лікаря.
Також, користь електропростирадла не доведена при вагітності і для маленьких дітей. Тому варто уважно ставитися до використання електропростирадла в кожному конкретному випадку, пам'ятаючи завжди про те, що краще вас ніхто не подбатє про власне здоров'я.

Коментарі

Коментарі відсутні

Лишити відгук